Вікторина для дітей від Лариси Білозір

Куратор дитячої програми ІІ Міжнародного оперного open air фестивалю OPERAFEST TULCHYN-2018, голова громадської організації «Життя та розвиток громад» та директор з розвитку ГО «Соціальний центр МХП»

ЛАРИСА БІЛОЗІР  оголошує старт дитячої вікторини,

за результатами якої, діти мають шанс виграти запрошення у партерну зону фестивалю на показ казкової дитячої опери «КОЗА-ДЕРЕЗА» 9 червня о 16.00 на OPERAFEST TULCHYN-2018!

Правила участі максимально прості:

1.     Дати відповіді на 7 запитань

2. Разом із батьками заповнити форму учасника на сайті фестивалю http://operafest-tulchyn.blogspot.com/ (у розділі «Вікторина для дітей від Лариси Білозір»).

Відповіді приймаються з 20 квітня до 15 травня (до 19.00).

Вік дітей-учасників – необмежений, адже вистава буде цікавою як найменшим діткам, так і школярам!

Перші 1000 учасників, які дадуть правильні відповіді,

16 травня о 9.00 будуть оголошені переможцями!

Крім призових запрошень на виставу, переможці стануть учасниками спеціально створеної інтерактивної розважальної програми.

Долучайтесь до вікторини Лариси Білозір!

І нехай вам пощастить!

До зустрічі 9 червня на грандіозному Міжнародному оперному фестивалі під відкритим небом OPERAFEST TULCHYN-2018 у легендарному Палаці Потоцьких у Тульчині!

Довіз дітей переможців вікторини на  фестиваль   буде проводитись за сприяння   Лариси  Білозір  з районних центрів 9 червня 2018 року, орієнтовно в обідній час.

Повернення по закінченню вистави після 17.30.