До відома жителів

Шаргородська дільниця Жмеринського відділення ПАТ «Вінницягаз» доводить до Вашого відома, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на розподільчих газопроводах від ГРС «Пасинки», ГРС «Мурафа», буде проведено тимчасову зупинку подачі газу з 0600 год. 22 травня 2018 р. до 1800 23 травня 2018 р.

Прогнозований період зупинення : 1 день.

Безпека постачання природного газу напряму залежить від належного технічного стану газорозподільних систем.

Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності. Після завершення робіт газопостачання буде відновлене.

Про дату відновлення газопостачання буде повідомлено додатково.

Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх помешкань.

Наголошуємо на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення газопостачання буде проводитися лише за наявності мешканців в своїх квартирах.

Шаргородська дільниця Жмеринського                                                                                                        відділення ПАТ «Вінницягаз»