Інформація Шаргородської районної державної адміністрації щодо монетизації субсидії.

Згідно постанови КМУ від 23.08.2018р.№ 534 невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії,  не залишаються на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуються  на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватимуться через поштові відділення

Станом на 06.08.2018 р. до управління звернулося з заявами на монетизацію залишків невикористаних коштів субсидії на опалення 2410 субсидентів ,що становить 69 %  з тих хто має право.

Доводимо до  відома , що субсидентам ,які вели енергоефективне домогосподарство та не подали ще заяви для отримання коштів ,необхідно це зробити до 01.09.2018 р.

Звертатися необхідно до управління соціального захисту населення  районної державної адміністрації або до уповноважених осіб виконкому сільських рад.