До уваги місцевих виробників!

Партнер Асоціації малих міст України – Українська спілка промисловців та підприємців вивчає зацікавленість українського та канадського бізнесу у розвитку двосторонньої співпраці, визначаються товарні групи та позиції, що викликає пріоритетний інтерес в експорті/імпорті.

З серпня минулого року між Україною та Канадою діє зона вільної торгівлі і очікується, що канадський ринок буде цікавим та перспективним для українських виробників, експортерів та імпортерів.

В цьому контексті підготовлено опитування з визначення перспективних напрямків співпраці.

Пропонуємо  виробникам, які працюють у місті, долучитися до цього опитування.

Для цього просимо місцевих виробників заповнити анкету, що додається, з пропозицією  та надіслати до 1 лютого на електронну адресу masnik@uspp.org.ua.

Дякуємо за співпрацю!

Додаток (анкета)