Про збір гуманітарної допомоги для військовослужбовців, які беруть участь в операції об’єднаних сил

На виконання листа обласної державної адміністрації про участь в зборі   гуманітарної  допомоги   для  підтримки військовослужбовців військових частин, які беруть участь в операції об’єднаних сил  із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та у зв’язку з наближенням різдвяних та новорічних свят прошу організувати роботу з керівниками підприємств, установ та організацій щодо прийняття участі у наданні гуманітарної допомоги ( цукру, яблук, цукерок, печива та інших солодощів, мінеральної та солодкої води).

Збір гуманітарної допомоги буде здійснюватися 11-12 грудня 2018 року. Місце прийому допомоги КП «Шаргородська районна друкарня».

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                                                              Ю. ЩУР