"Година землі" 24 березня

24 березня вже десятий рік поспіль наш район та місто Шаргород приєднується до Всесвітньої акції «Година землі».

Питання економії природних ресурсів та енергоефективність є дуже важливим для європейських країн. Адже з часом джерела енергії вичерпуються, а навколишнє середовище виснажується та забруднюється викидами СО2. Саме тому розвинені країни світу впроваджують у себе енергоефективні заходи та поширюють ці ідеї серед інших країн.

Шаргородщина вже кілька років поспіль активно реалізує заходи для підвищення енергоефективності. Нагадаємо, що перший крок було зроблено у 2011 році, коли наш район та м. Шаргород офіційно підтримали масштабну ініціативу Європейської комісії зі сталого розвитку міст, відому як Угода Мерів. Підписанти цієї Угоди взяли на себе зобов’язання скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 20% до 2020 року, сприяючи таким чином розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.

Тож, у день Всесвітньої акції «Година землі» закликаємо всіх небайдужих мешканців  Шаргородського району та міста Шаргород на одну годину з 20:30 до 21:30  вимкнути електроосвітлення і електроприлади.

Акція «Година Землі» проводиться з ініціативи незалежної природоохоронної організації Всесвітнього фонду природи (WWF). Організатори акції «Година Землі» акцентують увагу на тому, що лише разом можна подолати проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.