Членам громадського формування з охорони громадського порядку «Сокіл» м.Шаргород

В зв’язку із оголошенням на території Вінницької області воєнного стану, на підставі Конституції України та Закону України від 22.06.2000 року №1835-ІІІ «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», враховуючи звернення начальника Шаргородського ВП Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області, виконавчий комітет Шаргородської міської ради звертається до членів громадського формування з проханням з’явитися до загального відділу Шаргородської міської ради (вул.Поштова,13, м.Шаргород) з метою складання (уточнення) графіків чергування.

Міськвиконком