Шаргородська міська рада

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

ШАРГОРОДСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ

вул. Чудо-Михайлівська, 100, с. Слобода-Шаргородська, Шаргородський р-н, 23505, тел./факс (04344) 2-10-74,  web: www.vingudpss.gov.ua, e-mail: sharhorod@vingudpss.gov.ua, код ЄДРПОУ 40310643

03.04.2020р.                                                     Головам міської та сільських рад

Щодо запобігання та

розповсюдження гострої

респіраторної хвороби COVID -19

на території району

ТЕРМІНОВО  !!!

З метою забезпечення санітарного  та епідемічного благополуччя населення і запобігання та розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID -19 на виконання протоколу засідання КМУ №10 від 23.03.2020р.   Шаргородське районне управління Головного управління ДПСС у Вінницькій області  зобов’язує  Вас довести до відому суб’єктів господарювання продовольчих магазинів та ринків на території громад   інформацію щодо недопущення торгівлі нефасованими хлібобулочними виробами.  Про виконання даного доручення необхідно повідомити  Шаргородське районне управління Головного управління ДПСС у Вінницькій області  в термін до 09.00  06.04.2020р. на ел.адресу sharhorod@vingudpss.gov.ua.

Заступник начальника   управління                   Лариса АНДРІЙЧИШЕНА