Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Робота КУ Територіального центру в зимовий період

Дата: 23.02.2021 14:44
Кількість переглядів: 338

     Турбота про одиноких людей – це обов’язок кожного. Адже старіння не омине нікого. І ще невідомо, в якому саме становищі ти опинишся, як доживатимеш старість: у колі рідних або близьких людей, чи на самоті, всіма покинутий та забутий.

       Вирішення цієї проблеми – це основне завдання комунальної установи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шаргородської міської ради.

       У відділенні соціальної допомоги вдома КУ Територіального центру працює 27 соціальних робітників з навантаженням 13 одиноких громадян поважного віку та осіб з інвалідністю, які відвідують підопічних  і надають допомогу у веденні домашнього господарства, а саме: закупівля та доставка продуктів харчування, ліків та інших товарів, допомога у приготуванні їжі, прибиранні житла, дрібного ремонту одягу, та інше.

       У відділенні працюють гарні, добрі душею і чуйні дівчата, які своєю добротою зігрівають бабусь та дідусів і створюють їм затишок.

       Директором КУ Територіального центру було дано завдання усім соціальним робітникам відділення соціальної допомоги вдома  в період погіршення погодних умов щоденно відвідувати своїх підопічних та щоденно інформувати про виконану роботу.

       В зимовий період  під час погіршення погодних умов, а саме: зниженням температури повітря, в січні -  лютому 2021 року працівниками КУ Територіального центру  докладено максимум зусиль, щоб їх підопічні не залишилися без продуктів харчування, ліків, палива та води.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора