Увага! Скраплений газ для населення!

Дата: 30.06.2021 10:10

На численні звернення громадян Шаргородської територіальної громади щодо постачання скрапленого газу, міська рада повідомляє наступне.

З вересня місяця 2019 року в Україні не проводилися спеціалізовані аукціони із закупівлі скрапленого газу для побутових потреб населення. Тому жодне з підприємств не закуповувало скраплений газ для подальшої його реалізації населенню області.

В зв'язку із вказаним, відповідні підприємства припинили таку діяльність на території області.

Разом з тим, реалізацію скрапленого газу в балонах для побутових потреб з доставкою, за комерційними цінами, проводить ТОВ “Надежда ритейл 2017”.

Замовлення даного виду палива здійснюється за номером 050 355 0473. Компанія здійснює постачання при умові одноразового замовлення 60-80 балонів за одну доставку. За оперативною інформацією, наданою Вінницькою обласною державною адміністрацією ціна 1 балону (35л або 18 кг) становить близько 520 грн.

Управління містобудування, архітектури,

житлово-комунального господарства,

екології та комунальної власності міської ради