На Шаргородщині планується розміщення пам’ятного знаку В.Чорноволу

Дата: 05.08.2021 17:03

В'ячеслав Максимович Чорновіл - український політик, публіцист, літературний критик, діяч руху опору проти національної дискримінації українського народу, Герой України (посмертно), ініціатор проголошення Декларації про державний суверенітет України 16 липня 1990 року та Акту проголошення Незалежності України 24 серпня 1991 року

В.Чорновіл загинув 25 березня 1999 року  в автокатастрофі. Чимала частина суспільства досі пам’ятає Чорновола, як славного патріота України, провідника українського національно-демократичного визвольного руху кінця 80-х — 90-х років.

За ініціативи місцевої організації Народного Руху України сьогодні відбулась зустріч заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили Петелько, начальника управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та екології міської ради Миколи Ліщини, представників НРУ зі скульптором Юрієм Козерацьким.

Головне питання, яке обговорювалось на даній зустрічі – встановлення  пам'ятного знаку  В. Чорноволу з метою увічнення пам’яті про нього.

Пам’ятний знак планується розмістити в парковій зоні на території міської лікарні. Ця місцевість вибрана не випадково, адже вулиця, на якій розміщено заклад охорони здоров’я носить назву імені В’ячеслава Чорновола.

Учасниками зустрічі заплановано ряд заходів, які сприятимуть встановленню вказаного пам’ятного  знаку. Зокрема запропоновано розробити відповідний ескіз та провести благоустрій території парку.