Відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету міської ради повідомляє

Дата: 10.09.2021 12:37

Відповідно до роз’яснення Міністерства юстиції України  (Листа Міністерства юстиції України від 11 червня 2021 року № 5178/8.4.4/32-21)  необхідно оновити відомості про кінцевого бенефіціарного власника (далі-КБВ) юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб. Фізичних осіб – підприємців та  громадських формувань (стосується громадських об’єднань з правом юридичної особи, які зареєстровані до 28 квітня 2020 року).

Зміни необхідно провести з 11 липня 2021 року  по 11 жовтня 2021 року. (БЕЗКОШТОВНО).

Крім того, доводимо до  відома, що відповідно до пункту 17 частини 1 статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» новостворені Громадські об’єднання, у разі державної реєстрації створення, також зобов’язанні подавати структуру власності за формою та змістом, визначеними відповідно Наказу Міністерства фінансів України від  18 березня 2021 року № 163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності».

За внесенням змін до відомостей про громадське формування звертатись до відділу «ЦНАП» виконавчого комітету міської ради.

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

виконавчого комітету міської ради