Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 20.12.2021 16:51

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду ЄЗС

Вид та ідентифікатор закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обгрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

очікуваної вартості

предмета закупівлі

ДК 021:2015 09310000-5

“Електрична енергія”

Відкриті торги

UA-2021-12-14-008335-b

Відповідно до статті 4 Закону України “Про публічні закупівлі” планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби та включаються до річного плану закупівель. Кошторисом Шаргородської міської ради  у Вінницькій області на  2022 рік, передбачено видатки  Шаргородському КП « Комунсервіс» на закупівлю товарів, що є предметом цієї закупівлі за КЕКВ 2610. Очікувана вартість предмета закупівлі 4 196 500 ,00 грн.   Джерело фінансування: – кошти місцевого бюджету – 1 595 000,00 грн. та власні кошти підприємства  - 2 601 500,00 грн.

Електропостачальник забезпечує дотримання загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання, у тому числі тих, що передбачені згідно з Порядком № 375, Законом, ПРРЕЕ, КСР, умовами договору про постачання електричної енергії (договору про закупівлю) та іншими нормативно-правовими актами. Згідно зі статтею 18 Закону показники якості електропостачання повинні відповідати величинам, що затверджені НКРЕКП. Відповідно до положень пункту 11.4.6 глави 11.4 розділу XI КСР параметри якості електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення».

Стосовно технічних, якісних характеристик предмета закупівлі передбачається необхідність застосування заходів із захисту довкілля, у тому числі під час виконання договору про закупівлю. Електропостачальник зобов’язується дотримуватися передбачених чинним законодавством вимог щодо застосування заходів із захисту довкілля.

Електрична енергія (з урахуванням затвердженого у встановленому законодавством порядку тарифу на послуги з передачі електричної енергії) та не включається вартість послуг з розподілу електричної енергії.

Начальник КП «Комунсервіс»                                                                                        Микола ВЕДЕЦЬКИЙ