Шановні жителі Шаргородської територіальної громади римо-католицького віросповідання!

Дата: 24.12.2021 09:16

Наближається величне свято – Різдво Христове! Настає дивовижна пора, яку усі ми чекали з нетерпінням цілий рік.

Нехай у дні Святої Вечері та Різдва Христового особлива духовна радість обіймає кожного з Вас, збирає сім’ї у родинному колі, додає затишку та тепла, бо ці дні незвичайні.

Кожен з нас вірить, що бажання, які загадані напередодні свят обов’язково здійсняться. Тож хай Чудо Різдва Христового дарує кожному із Вас дивовижні здійснення задуманого, додає здоров'я, успіхів, злагоди та добра.

Вірю, що це свято укріпить кожного з Вас, зробить добрішими, відвертішими, чуйнішими і дружнішими, а наша держава стане  міцною і заможною.

Нехай труднощі будуть переможені, а успіх окрилить душу.

З  Різдвом Христовим!

З повагою,