З Великоднем, дорогі наші захисники!

Дата: 24.04.2022 12:50

Сьогодні, жителі Шаргородської територіальної громади відзначають величне свято Воскресіння Христового. Спільно з шаргородцями це свято вшановують і наші захисники, оборонці Української Держави.

Міський голова Володимир Барецький, голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий та священик Православної Церкви України Василь Ваврик завітали до українських захисників, привітали їх зі святом, побажали міцного здоров’я, радості, сили, витримки  та Божого Благословення, а нашій Україні – якнайшвидшого миру.

Священик ПЦУ Василь Ваврик освятив Великодні Паски. Усі присутні  спільно помолились за Україну, її мирне майбутнє та процвітання, за український народ та воїнів, які не шкодуючи свого власного життя та здоров’я боронять рідну землю від ворога.

Слава Україні! Героям Слава!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!