Питання щодо вирішення проблемних питань внутрішньо переміщених осіб на контролі міської влади

Дата: 18.04.2022 16:16

Кожна внутрішньо переміщена особа, яка зареєстрована та проживає на території Шаргородської міської громади у відділі ЦНАП міської ради може заповнити Анкету ВПО.

Дана ініціатива реалізовується з метою вивчення проблемних питань з якими зіткнулись люди, які втікаючи від війни, оселились на Шаргородщині.

Питання анкети стосуються вивчення потреб ВПО, наприклад, необхідності у медичному обслуговуванні, залученні дітей до навчального процесу тощо.

Запрошуємо осіб, які відвідують ЦНАП міської ради або відділене робоче місце в населених пунктах громади заповнити Анкету ВПО та залишити її у спеціалістів для подальшого реагування.