Шаргородщина втратила ще одного Героя – Анзора Малиновського

Дата: 10.09.2022 19:26

9 вересня 2022 року Шаргородщина втратила ще одного вірного захисника України – Анзора Анзоровича Малиновського, 06.03.1986 року народження, з села Руданське.

Солдат Анзор Малиновський, навідник 3 десантно-штурмового відділення 3 десантно-штурмового взводу 2 десантно-штурмової роти, загинув поблизу населеного пункту Гороховатка Харківської області, внаслідок стрілецького бою, під час виконання бойового завдання, захищаючи кожного з нас від російського ворога.

Кожна втрата – це пекучий біль у душах усіх нас.

Славний воїн був патріотом України, вірно служив  українському народу. Мужній воїн-оборонець віддав своє життя за незалежне майбутнє та спокій наших сердець.

Сумуємо разом з рідними, поділяємо їхнє горе. Адже без найдорожчої  людини залишились дружина та трирічний син.

Вічна пам'ять оборонцю України!

Герої не вмирають!

Про прибуття на рідну землю тіла Героя та дату поховання буде повідомлено додатково.