29 Січня, 2024 р., 16:23
Кабмін запровадив експериментальний проєкт з професійно-технічного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості. На вибір - 95 сучасних професій та 365 освітніх програм.
29 Січня, 2024 р., 15:24
Дайджест новин культури громади
29 Січня, 2024 р., 15:22
Виплату допомоги всім ВПО, які отримували її до 1 лютого, автоматично продовжено до 1 березня (без додаткового звернення).
29 Січня, 2024 р., 15:21
Вячеслав Соколовий провів  позачергову 49 сесію Вінницької обласної Ради. Депутати ухвалили рішення «Про конкурс Вінницької обласної Ради «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ» у 2024 році». Пріоритети конкурсу – всебічна підтримка Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших військових формувань, облаштування укриттів, ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з військовою агресією, забезпечення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я для відновлення і реабілітації військовослужбовців та цивільних громадян, які постраждали внаслідок бойових дій.
29 Січня, 2024 р., 09:08
З 1 січня 2024 року в Україні змінився розмір мінімальної заробітної плати. Цей показник враховується для розрахування штрафів роботодавцям за вчинення порушень вимог трудового законодавства. Відповідно, суми штрафних санкцій також будуть іншими у 2024 році.
28 Січня, 2024 р., 11:55
Наш земляк, військовослужбовець з села Руданське Шаргородської територіальної громади Анатолій Капінос нагороджений нагрудним знаком «Золотий хрест» від Головнокомандувача Збройних Сил України. Воїну вручили відзнаку за успішне виконання бойових завдань.
25 Січня, 2024 р., 20:30
В селі Гибалівка сьогодні відбулось прощання з полеглим Захисником України Паламарчуком Олегом Петровичем, 03.03.1968 року народження. Воїн проживав у Могилеві-Подільському. За волею родини, тіло бійця похоронено на малій Батьківщині.
25 Січня, 2024 р., 14:44
Нагадуємо, що в Україні відбудеться 17-й національний конкурс із відзначення доброчинних ініціатив – «Благодійна Україна – 2023».
24 Січня, 2024 р., 10:41
Ви роботодавець, який бере на роботу ВПО? Не втрачайте можливості отримати компенсацію витрат на оплату праці!
23 Січня, 2024 р., 10:28
Розпочинаючи говорити про галузь освіти Шаргородської громади, необхідно наголосити, що тут працюють професіонали своєї справи, вони є основою сильної, дієвої та потужної команди. Робота директора має відображення в самому навчальному закладі, роботу учителя ми бачимо в очах нашої молоді, успішності учнів, розвитку сильних та свідомих особистостей.