15 Січня, 2024 р., 10:46
Як повідомила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, у межах програми «Єднання заради дії» підтримка надається неприбутковим громадським організаціям, благодійним фондам, ініціативним групам, групам ВПО, представникам громадського сектору та членам приймаючої громади для реалізації адвокаційних кампаній, які спрямовані на вирішення проблем ВПО та просування їхніх прав та інтересів.
15 Січня, 2024 р., 10:00
Вінницька обласна Асоціація  органів місцевого самоврядування спільно з Харківським національним університетом внутрішніх справ відкрили ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЧНОГОГО ЗДОРОВ’Я, діяльність якого забезпечують наукові працівники, практичні психологи зі значним досвідом роботи.
12 Січня, 2024 р., 16:45
Сьогодні, 12 січня,  Шаргородщина долучилася до Всеукраїнської акції підняття Олімпійського Прапора з нагоди участі команди України у ІV  зимових юнацьких Олімпійських іграх 2024 року у Канвондо (Республіка Корея).
12 Січня, 2024 р., 13:48
Завдяки програмі “Доступні ліки” українці з серцево-судинними захворюваннями можуть отримувати ліки безоплатно або з незначною доплатою.
12 Січня, 2024 р., 09:40
Шаргородська міська рада продовжує допомагати Збройним Силам України, аби укріпити наших воїнів у боротьбі з російським агресором.
11 Січня, 2024 р., 12:58
Як повідомила Перший заступник Начальник ОВА Наталя Заболотна, лише у 2023 році Вінницьке обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю профінансувало допоміжні засоби реалізації на загальну суму понад 215 млн  грн. Сформували 29 354 направлень.
11 Січня, 2024 р., 12:50
Шаргородський відділ  державної реєстрації актів цивільного стану Жмеринському районі Вінницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) повідомляє, що за 2023 рік по Шаргородській міській раді Жмеринського району Вінницької області  зареєстровано народження 139 дітей.
10 Січня, 2024 р., 17:16
Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Шаргородської міської ради – це сучасний підрозділ виконавчого апарату міської ради, який працює з метою оперативного та якісного надання послуг громадянам.
10 Січня, 2024 р., 17:14
Сьогодні, 10.01.2024 року, відбулася організаційна нарада під головуванням заступника міського голови з питань діяльності  виконавчих органів ради Артема  Соляника.  В нараді  взяли участь начальник відділу освіти і спорту Сергій  Іванець, спеціаліст І категорії відділу освіти і спорту Валентина Мельник, директор КДЮСШ Іван Палій,  голова  ФСТ «Колос» Олег Сікорський.
10 Січня, 2024 р., 16:43
У селі Плебанівка сьогодні поховали полеглого Героя – воїна ЗСУ Дмитра Васильовича Мотишена, 06.12.1993 року народження.