22 Грудня, 2023 р., 18:10
Сьогодні, 22 грудня 2023 року, відбулась тридцять п’ята сесія міської ради 8 скликання.
22 Грудня, 2023 р., 15:57
Фонд Східна Європа у співпраці з Міністерством молоді та спорту України розробили курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності».
22 Грудня, 2023 р., 07:00
Розпорядження міського голови від 14 грудня 2023 р. №51 «Про скликання тридцять п'ятої сесії Шаргородської міської ради 8 скликання»
21 Грудня, 2023 р., 14:19
 Під час проведення Новорічних свят:
21 Грудня, 2023 р., 12:55
Змагання, що включали вісім видів адаптивного спорту, були організовані Мінветеранів, спільно з ГО "Ігри Інвіктус Україна", ГО "Повернись живим" та БО "Стратком Україна" і є частиною Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та змагань України на 2023 рік.
21 Грудня, 2023 р., 12:42
Пілотний проєкт Міністерства соціальної політики України з формування життєстійкості набирає обертів: наразі триває процес залучення громад, а паралельно з цим проходить конкурс серед надавачів. Тож, зібравши докупи найчастіші запитання, що лунають як з боку представників територіальних громад, так і від потенційних надавачів, відповідаємо.
20 Грудня, 2023 р., 14:20
Благодійність – прояв людяності та милосердя. Це саме те, чого не вистачає у шаленому ритмі сьогоднішнього часу. Водночас, благодійність – це більше ніж гроші. Це самовіддача та шанс на порятунок хоча б одного життя.
20 Грудня, 2023 р., 14:20
З початком повномасштабної війни допомога у сфері ментального здоров’я стала одним із пріоритетів Програми медичних гарантій.
20 Грудня, 2023 р., 14:16
Українці зможуть швидко знаходити найближче безпечне місце під час повітряних тривог на інтерактивній мапі в Дії.
20 Грудня, 2023 р., 13:54
ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує суб’єктам господарювання про необхідність дотримання  норм Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Відтак, всі розрахункові операції мають проводитися через належним чином зареєстровані РРО/ПРРО. Просимо громадян долучитися до боротьби з контрабандою. Будьте відповідальними, подбайте про захист власних прав - при придбанні товарів чи послуг вимагайте розрахунковий документ!