13 Грудня, 2023 р., 14:48
Зловмисники створюють у месенджерах фейкові боти оператора зв’язку Kyivstar. Шахраї розповсюджують фішингові посилання під приводом компенсації та інформування про терміни відновлення роботи сервісів оператора.
13 Грудня, 2023 р., 09:09
Збій у роботі «Київстару» НЕ впливає на систему вуличного оповіщення про повітряну тривогу на Вінниччині.
12 Грудня, 2023 р., 16:25
Музика завжди була мовою наших емоцій, а коли вона об'єднується з благородною метою, вона стає справжньою силою трансформації та підтримки.
12 Грудня, 2023 р., 15:41
Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, сьогодні на позачерговому засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС прийнято рішення про припинення дії режиму «надзвичайної ситуації» на території Вінницької області, який був оголошений 30 жовтня 2023 року.
11 Грудня, 2023 р., 16:37
Він має назву «Робота та відновлення». На сайті розміщені вакансії в галузях транспорту, зв’язку, будівництва та відбудови в цілому. Про це повідомляє Мінінфраструктури.
11 Грудня, 2023 р., 10:02
Виклич поліцію! Взаємодія з кривдником може ставити під загрозу твою особисту безпеку. Натомість працівники поліції підготовлені, щоби втрутитися в ситуацію насильства, його зупинити та допомогти постраждалій людині.
08 Грудня, 2023 р., 16:49
Розпорядження міського голови від 08 грудня 2023 року №49 "Про скликання тридцять четвертої позачергової сесії Шаргородської міської ради 8 скликання"
08 Грудня, 2023 р., 12:28
08 грудня 2023 року в Шаргородській міській раді відбулось засідання комісії з розгляду звернень громадян щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги жителям Шаргородської міської територіальної громади з міського бюджету.
08 Грудня, 2023 р., 09:26
Шановні жителі територіальної громади!  Щороку через пожежі гине та страждає велика кількість людей. Втрачається житло та майно. І зараз, у зв’язку з настанням холодної пори року,  прагнучи зігріти свої оселі, громадяни активніше використовують електрообігрівачі, пічне опалення, вдаються до інших, не завжди безпечних методів обігріву. У такі періоди в рази збільшується статистика загорянь у житловому секторі, які нерідко призводять до трагічних, часто непоправних наслідків.
07 Грудня, 2023 р., 09:04
Наша з Вами робота – працювати на благо жителів територіальної громади. Це досить відповідальна праця, а ще - щоденні виклики та прийняття непростих рішень.