20 Листопада, 2023 р., 12:16
Цієї неділі, 19.11.2023 р. працівники культури громади продовжили свою працю на культурному фронті задля перемоги нашої держави у цій війні та підтримки наших захисників.
17 Листопада, 2023 р., 08:53
Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.
15 Листопада, 2023 р., 08:24
Виконавчий комітет Шаргородської  міської ради (далі – Організатор), відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 (далі – Порядок), а також на підставі рішення виконавчого комітету Шаргородської  міської ради від 30 вересня  2022 року № 174  «Про затвердження Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування в межах Шаргородської міської територіальної громади» оголошує конкурс  з визначення пасажирських перевізників на  приміських  автобусних  маршрутах  загального користування в межах Шаргородської міської територіальної громади.
14 Листопада, 2023 р., 20:18
Сьогодні, 14 листопада, у Шаргородську громаду завітали голова Жмеринської районної військової адміністрації Інна Цимбал та її заступник, депутат обласної Ради Вадим Соляник. Метою візиту було вручення керівникам закладів дошкільної освіти боксів для раннього розвитку дітей від представництва міжнародного фонду UNICEF Ukraine.
14 Листопада, 2023 р., 15:03
Система відеонагляду  дасть змогу забезпечити правопорядок та вчасно виявляти скоєні правопорушення на території міста.  Наразі встановлено 16 камер відеоспостереження.
14 Листопада, 2023 р., 14:14
14 листопада 2023 року в Шаргородській міській раді відбулось засідання комісії з розгляду звернень громадян щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги жителям Шаргородської міської територіальної громади з міського бюджету.
14 Листопада, 2023 р., 14:04
Міський голова Барецький Володимир Іванович спільно з головою Жмеринської районної державної адміністрації  Цимбал Інною Володимирівною та заступником Соляником Вадимом Сергійовичем привітали ювіляра
14 Листопада, 2023 р., 13:08
ГУ ДПС нагадує, що для більшості суб'єктів господарювання застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг є обов'язковим.
14 Листопада, 2023 р., 08:10
Сьогодні Почесний громадянин міста Шаргород Андрієць Йосип Петрович відзначає свій славний ювілей – 80-річчя від Дня народження.
13 Листопада, 2023 р., 17:17
Розпорядження міського голови від 13 листопада 2023 р. №46 «Про скликання тридцять третьої позачергової сесії Шаргородської міської ради 8 скликання»