09 Листопада, 2023 р., 14:40
У межах якої програми онкохворі можуть отримати знеболювальні засоби на безоплатній основі?
09 Листопада, 2023 р., 10:39
З жовтня 2022 року цією програмою скористалися вже понад 4 тисячі українських родин, а загальна сума виданих іпотек перевищила 6 мільярдів гривень.
09 Листопада, 2023 р., 09:46
Про роботу програмного РРО офлайн. ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує користувачам програмних реєстраторів розрахункових операцій, що нормами Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ відновлено дію абзацу сьомого статті 5 цього Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
09 Листопада, 2023 р., 08:17
Ні для кого не секрет, що я високо ціную ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни в нашій державі. Ваша діяльність – благородна справа. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожної душі, формуєте в людині почуття прекрасного, відкриваєте чисте живе джерело світової культури,  а зважаючи на реалії сьогодення – ще й забезпечуєте надійний тил, тримаючи високо стяги культурного фронту.
09 Листопада, 2023 р., 08:04
Щемливими нотами цього разу розпочався благодійний марафон «Об’єднуємося заради Перемоги», а саме хвилиною мовчання із поіменним зачитуванням прізвищ загиблих воїнів-земляків.
08 Листопада, 2023 р., 14:53
Сьогодні міський голова Володимир Барецький зустрівся з начальником Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Русланом Шевчуком.
08 Листопада, 2023 р., 11:17
На адресу Шаргородської міської ради надійшов лист Шаргородського УЕГГ Вінницької філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» «Про забезпечення технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж». Доводимо даний лист до відома жителів Шаргородської міської територіальної громади:
08 Листопада, 2023 р., 10:49
Гепатит А – захворювання брудних рук.
08 Листопада, 2023 р., 09:46
ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує платникам податків, що обов’язок використання РРО/ПРРО всіма платниками єдиного податку ІІ-ІV груп під час здійснення ними розрахункових операцій набрав чинності ще з 1 січня 2022 року. Наразі використання РРО/ПРРО є обов’язковим для :
08 Листопада, 2023 р., 09:05
   Триває відбір кандидатів до складу Національної збірної команди України для участі у міжнародних змаганнях United States Air Force Trials, які проходитимуть 4 – 16 березня 2024 року у Лас-Вегасі, штат Невада, США. Реєстрація триває до 16 листопада 2023 року (включно). Щоб дізнатися більш докладно про реєстрацію, перейдіть за ПОСИЛАННЯМ.