10 Листопада, 2023 р., 14:28
Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва цьогоріч видався напрочуд сонячним і теплим. Працівники культури…. Люди, котрі дбають про найдорожче і найтендітніше у нашому суспільстві – про духовність та мистецьку спадщину.
10 Листопада, 2023 р., 14:03
10 листопада на Вінниччині очікуються пориви вітру 15-20 м/с. Рятувальники радять на вулиці триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі та дерев, а в разі сильного вітру сховатися в найближчому приміщенні або природному укритті.
10 Листопада, 2023 р., 13:56
Триває активний збір коштів на антидронову рушницю, яка вкрай необхідна нашим воїнам на фронті. Наразі на спеціальний рахунок міської ради перераховано більше 60 тисяч гривень.
09 Листопада, 2023 р., 15:05
Питання стану доріг Шаргородської міської територіальної громади для мене ніколи не втрачало актуальності. А з приходом осені проблема будівництва та ремонту дорожнього покриття загострюється.
09 Листопада, 2023 р., 14:40
У межах якої програми онкохворі можуть отримати знеболювальні засоби на безоплатній основі?
09 Листопада, 2023 р., 10:39
З жовтня 2022 року цією програмою скористалися вже понад 4 тисячі українських родин, а загальна сума виданих іпотек перевищила 6 мільярдів гривень.
09 Листопада, 2023 р., 09:46
Про роботу програмного РРО офлайн. ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує користувачам програмних реєстраторів розрахункових операцій, що нормами Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ відновлено дію абзацу сьомого статті 5 цього Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
09 Листопада, 2023 р., 08:17
Ні для кого не секрет, що я високо ціную ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни в нашій державі. Ваша діяльність – благородна справа. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожної душі, формуєте в людині почуття прекрасного, відкриваєте чисте живе джерело світової культури,  а зважаючи на реалії сьогодення – ще й забезпечуєте надійний тил, тримаючи високо стяги культурного фронту.
09 Листопада, 2023 р., 08:04
Щемливими нотами цього разу розпочався благодійний марафон «Об’єднуємося заради Перемоги», а саме хвилиною мовчання із поіменним зачитуванням прізвищ загиблих воїнів-земляків.
08 Листопада, 2023 р., 14:53
Сьогодні міський голова Володимир Барецький зустрівся з начальником Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Русланом Шевчуком.