27 Жовтня, 2023 р., 09:57
До уваги жителів Шаргородської громади! В зв’язку із проведенням профілактичних робіт Шаргородським ЕМ, ПАТ «Вінницяобленерго» попереджає про відсутність електроенергії  у зв’язку із виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП):
27 Жовтня, 2023 р., 09:23
Фонд енергоефективності реалізує програму «ВідновиДІМ», мета якої — фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будівель, пошкоджених внаслідок військової агресії росії проти України.
26 Жовтня, 2023 р., 14:01
З глибоким сумом повідомляю трагічну звістку з війни. Окупант, який увірвався  на нашу землю, забрав життя світлої та щирої людини, нашого земляка, бійця Нацгвардії України Ковальського Геннадія Васильовича, 13.04.1985 року народження, з села Копистирин.
25 Жовтня, 2023 р., 14:22
Праця без належного оформлення позбавляє працівника соціальних гарантій. Кожен, хто погоджується на отримання заробітної плати в «конверті», стає незахищеним законодавством України.
25 Жовтня, 2023 р., 11:49
У рамках Національного Фестивалю “Код Нації” ініційовано проведення низки благодійних заходів, серед яких - другий Всеукраїнський спортивний марафон “Крок”.
25 Жовтня, 2023 р., 10:10
ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що в Україні, з метою вдосконалення обліку трудової діяльності, запроваджено електронну версію трудової книжки, яка є цифровим аналогом паперової трудової книжки.
25 Жовтня, 2023 р., 08:23
Людям із хворим серцем щоосені варто робити щеплення від грипу. Чому? Який між ними зв’язок, адже хвороби серця і судин є хронічними, а грип – це захворювання інфекційне. Здавалося б, йдеться про геть різні речі. Та насправді грип створює суттєві ускладнення для серцево-судинної системи. Саме тому йому необхідно запобігти.
24 Жовтня, 2023 р., 16:14
Шахраї від імені компанії Meta пишуть в особисті повідомлення (Direct) у фейсбуці та інстаграмі та виманюють паролі від сторінок у соцмережах!
24 Жовтня, 2023 р., 15:09
Вступ на широку галузь із пізнішим вибором спеціальності, регульований термін навчання, фокус на денній формі.  Уряд підтримав законопроєкт
24 Жовтня, 2023 р., 09:14
Цей крок має стати важливим інструментом для запобігання корупції, посадовим зловживанням та іншим порушенням у сфері етики та комплаєнсу.