29 Вересня, 2023 р., 10:47
У міжнародному саміті “World for Ukraine 2023” («Світ для України») прийняли участь більше 1,5 тисячі учасників. Це говорить, насамперед, про інтерес до України, увагу до її проблем, пошук шляхів подолання тих труднощів, які на сьогоднішній день має український народ.
29 Вересня, 2023 р., 10:29
День захисників і захисниць України відзначається в Україні на державному рівні від 2014 року на вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.
28 Вересня, 2023 р., 14:52
В рамках робочої поїздки до дружньої Польщі вчора міський голова Володимир Барецький зустрівся із заступником Президента міста Замость Петром Оріховським. Ця зустріч планувалась ще у мирний час, проте війна внесла у графіки роботи свої корективи.
28 Вересня, 2023 р., 13:55
Наприкінці серпня Уряд запровадив програму, за якою роботодавець, що працевлаштував людину з інвалідністю та підготував для неї робоче місце, має можливість отримати компенсацію вартості облаштування такого місця.  Передусім варто відзначити, що головна мета програми — посилити зацікавленість роботодавців до працевлаштування людей з інвалідністю і, в свою чергу, надати можливість обмежено придатним громадянам повернутися до активної зайнятості та соціалізуватися.
28 Вересня, 2023 р., 11:43
У зв’язку із проведенням профілактичних робіт Шаргородським ЕМ ПАТ «Вінницяобленерго» попереджає про відсутність електроенергії та виконання ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП)
28 Вересня, 2023 р., 11:26
Пекучий біль від втрат Героїв... Рідні знаходять сили жити далі заради їх світлої пам'яті.
27 Вересня, 2023 р., 11:51
У Міністерстві охорони здоров'я України пояснили щодо військового обліку жінок-медиків та жінок-фармацевтів.
27 Вересня, 2023 р., 09:50
Долучайтесь до резерву відновлення!
27 Вересня, 2023 р., 08:56
Наприкінці серпня Уряд запровадив програму, за якою роботодавець, що працевлаштував людину з інвалідністю та підготував для неї робоче місце, має можливість отримати компенсацію вартості облаштування такого місця. Передусім слід відзначити, що головна мета програми — посилити зацікавленість роботодавців до працевлаштування людей з інвалідністю і, в свою чергу, надати можливість обмежено придатним громадянам повернутися до активної зайнятості та соціалізуватися.
26 Вересня, 2023 р., 13:51
Ваучер на навчання - це можливість безоплатно перекваліфікуватися або змінити професію. Наразі визначено біля 123 таких спеціальностей. Дізнатися більше можна, зателефонувавши на гарячу лінію Мінреінтеграції «1548», та на порталі Державної служби зайнятості.