26 Вересня, 2023 р., 13:48
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов підписав наказ про заборону продажу алкоголю з 22:00 до 06:00 на території Вінницької області.
26 Вересня, 2023 р., 12:49
Питання впровадження енергозберігаючих практик у повсякденному житті набуває дедалі більшої актуальності. Відтак, серед населення наразі гостро постає питання щодо енергозбереження та, відповідно, економії енергоресурсів, у тому числі споживання електроенергії. Держенергонагляд дав українцям практичні поради з ощадливого використання електроенергії.
25 Вересня, 2023 р., 16:48
Сьогодні, 25 вересня 2023 року, під керівництвом міського голови Володимира Барецького відбулось засідання виконавчого комітету.
25 Вересня, 2023 р., 16:04
Внутрішньо переміщені особи мають змогу отримати безоплатно усі види правничих послуг від системи безоплатної правничої допомоги (БПД). Про це повідомляють у Міністерстві юстиції.
25 Вересня, 2023 р., 11:57
Виклики, перед якими сьогодні постає українське суспільство потребують ефективних та зважених рішень як з боку держави так і зі сторони бізнес спільноти, адже саме взаємодія та співпраця влади та бізнесу, науки та промислових підприємств надасть можливість для розбудови економічного  розвитку України, сприятимуть створенню інвестиційного клімату країни та зростання добробуту громадян нашої держави.
25 Вересня, 2023 р., 11:35
Порадник для родин захисників
24 Вересня, 2023 р., 08:02
Сьогодні в Україні відзначається День дошкілля. Це свято тих, хто присвятив своє життя роботі з дітьми, хто має талант і покликання дарувати дітям тепло та знання, формувати їх світогляд.
22 Вересня, 2023 р., 15:34
Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області на постійній основі триває відбір кандидатів на службу в поліцію із зайняттям вакантних посад в підрозділи поліції особливого призначення «САФАРІ», «ЦУНАМІ», «ЛУГАНСЬК» в складі Департаменту поліції особливого призначення «об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «ЛЮТЬ», зокрема, на даний час  оголошено конкурсний набір на 2 вакантні посади, з них:
22 Вересня, 2023 р., 13:48
"Сміливість - перемагає страх" - оновлюй дані в ТЦК та СП
22 Вересня, 2023 р., 12:47
У межах робочого візиту до Сполучених Штатів Америки Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом США Джозефом Байденом.