22 Вересня, 2023 р., 10:57
21 вересня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. Участь у засіданні взяли заступники голови обласної Ради, заступник начальник обласної військової адміністрації Сергій Здітовецький, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голови та члени постійних комісій обласної Ради, керівники обласних комунальних підприємств, голови громадських організацій, голови територіальних громад.
21 Вересня, 2023 р., 07:59
Сьогодні депутати ВРУ врахували правку Президента України в законопроєкті про відновлення електронного декларування.
20 Вересня, 2023 р., 19:40
Учора жителі Шаргородської громади зустрічали живим коридором тіло загиблого воїна ЗСУ, сержанта Віталія Понька, 1993 року народження, з с.Гибалівка.
20 Вересня, 2023 р., 15:53
Міністерство оборони України спільно з Головним управлінням морально-психологічного забезпечення ЗСУ за сприяння Громадського Руху «Жіноча сила України» розробили порадник для родин військових.
20 Вересня, 2023 р., 11:39
На вулиці стало прохолодніше. Попри це споживання електроенергії продовжує триматись на максимальних позначках. Тим часом багато блоків теплових та атомних електростанцій і досі у планових ремонтах. А значить енергосистемі потрібна допомога кожного споживача.
19 Вересня, 2023 р., 15:45
З початку року аварійно-диспетчерська служба «Вінницягаз» виконала майже 15 тис. заявок за номером «104». На жаль, через недотримання правил безпеки при користуванні газом траплялися нещасні випадки: отруєння чадним газом, пожежі та інші аварійні ситуації.
19 Вересня, 2023 р., 15:00
Тіло  воїна ЗСУ Віталія Понька  привезуть додому в с.Гибалівка сьогодні, 19 вересня 2023 року, орієнтовно о 17.30 год.. Просимо жителів громади зустріти Героя «живим коридором»  та з усіма відповідними почестями. Траурна колона рухатиметься центральною вулицею міста Шаргород, зі сторони м.Жмеринка, до рідного дому воїна.
19 Вересня, 2023 р., 14:22
Сьогодні, 19 вересня 2023 року, в міській раді відбулось друге  засідання консультативно-дорадчої групи з написання книги про шаргородців – Героїв війни України з російською агресією.
19 Вересня, 2023 р., 11:49
19 вересня 2023 року в Шаргородській міській раді відбулось засідання комісії з розгляду звернень громадян щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги жителям Шаргородської міської територіальної громади з міського бюджету.
19 Вересня, 2023 р., 08:49
До уваги балансоутримувачів місць тимчасового проживання ВПО!