19 Вересня, 2023 р., 08:23
Після чудового ремонту хореографічної зали, відновила свою роботу зразкова дитяча студія естрадного танцю «ROYAL DANCE» комунальної організації «Шаргородський центр культури і дозвілля» міської ради, керівником якої є чудовий фахівець Тетяна Винокур.
18 Вересня, 2023 р., 16:33
Розпорядження міського голови від 18 вересня 2023 р. №42 «Про скликання тридцять другої позачергової сесії Шаргородської міської ради 8 скликання»
18 Вересня, 2023 р., 15:54
Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону і розраховується:
18 Вересня, 2023 р., 11:42
15 вересня 2023 року для працівників соціальної сфери Шаргородської міської ради у рамках проекту «Нова якість реабілітаційної допомоги на Вінниччині», який реалізує Фонд громади «Подільська громада»,  представниками державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля» було проведено інформаційний семінар щодо реабілітаційних послуг та реалізації нових проектів для осіб з інвалідністю.
18 Вересня, 2023 р., 10:28
Згідно Указу Президента України Володимира Зеленського №455/2023 №455/2023 «Про внесення змін до деяких указів Президента України» від 28 липня, який вносить зміни до виданих раніше указів. Згідно з документом, День усиновлення відзначатимуть 17 вересня (досі відзначали 30 вересня).
16 Вересня, 2023 р., 11:09
Українські воїни щодня, щохвилини ведуть важку, але потужну боротьбу з ворогом на всіх напрямках фронту, виганяючи окупанта з нашої України. Однак кожен сантиметр рідної землі визволяється надзвичайно великою  ціною. Війна продовжує забирати життя найкращих українців.
15 Вересня, 2023 р., 12:02
Напередодні Дня рятівника міський голова Володимир Барецький привітав колектив 34 Державної пожежно-рятувальної частини (м.Шаргород) з професійним святом.
15 Вересня, 2023 р., 11:49
Спалахи кору в Україні  циклічні й відбуваються  в середньому кожні  4-5 років. Вони стаються через те, що діти пропускають планові щеплення і в суспільстві накопичується кількість людей без імунітету.
15 Вересня, 2023 р., 10:48
Вакцини, окрім самих складників, які безпосередньо «навчатимуть» імунну систему впізнавати збудника хвороб або його складові, містять й інші компоненти – які часто й викликають осторогу в деяких людей. Розберімося, що додатково можуть містити вакцини насправді, і чи варто цього остерігатися?