26 Липня, 2023 р., 13:58
30 липня у світі відзначають Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують.
26 Липня, 2023 р., 09:28
Кір - гостре інфекційне захворювання, високо контагіозне, передається повітряно-крапельним шляхом. Захворювання починається з високої температури, загальної інтоксикації та нездужання, з явищами запального характеру - біль у горлі, кон’юнктивіт, рясною висипкою. Навіть неускладнений кір перебігає досить важко.
26 Липня, 2023 р., 08:30
Україна після перемоги стане країною, в якій особливої уваги та турботи потребуватимуть щонайменше 1,5 мільйона наших співгромадян, які здобули досвіду бойових дій. Очевидно, що так само у фокусі спеціальної пріоритетної опіки держави перебуватимуть і члени сімей таких ветеранів та сімей загиблих воїнів, а це додатково – іще кілька мільйонів людей.
25 Липня, 2023 р., 15:15
Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОВА пропонує безкоштовно відправити на відпочинок дітей загиблих (померлих), зниклих безвісти та поранених ветеранів у табір м. Варшава (Польща) з  25 серпня по 8 вересня 2023 року.
25 Липня, 2023 р., 14:27
#ВІННИЧЧИНА без торгівлі людьми: Алгоритм дій постраждалої особи від торгівлі людьми в області
25 Липня, 2023 р., 14:26
Здійснити реєстрацію в системі та заповнити анкету можливо за посиланням. Додаткова інформація про реєстрацію в системі, подання анкети для зарахування до резерву, процедуру працевлаштування, роботу з державними органами на деокупованих територіях є на сайті НАДС за посиланням.
25 Липня, 2023 р., 11:20
Сьогодні, 25 липня 2023 року, секретар міської ради Катерина Кедик зустрілась з воїном Збройних Сил України Сергієм Потремаєм з села Плебанівка, якого Україна не так давно повернула з російського полону.
25 Липня, 2023 р., 11:11
Останнім часом до міської ради надходять скарги від жителів Шаргородської громади та воїнів ЗСУ, які знаходяться на лікуванні, реабілітації після важких поранень, контузій або перебувають в короткостроковій відпустці про те, що працівники охорони водойм забороняють їм рибалити на березі річки чи ставу.
25 Липня, 2023 р., 08:10
Кір - гостре інфекційне захворювання, високо контагіозне, передається
24 Липня, 2023 р., 16:23
На жаль, війна продовжується, та кожен з нас, понад усе, мріє про Перемогу. Всі знають, якою складною є  сьогодні війна, якими важкими зусиллями дається шлях до перемоги та, незважаючи на все  -  працюємо на культурному фронті, щоб допомогти нашим воїнам.