19 Липня, 2023 р., 11:41
19 липня 2023 року в Шаргородській міській раді відбулось засідання комісії з розгляду звернень громадян щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги жителям Шаргородської міської територіальної громади з міського бюджету.
19 Липня, 2023 р., 10:40
Громадська організація "Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» запрошує студентську молодь закладів вищої освіти м. Вінниця взяти участь у проєкті «За безпеку в своєму середовищі згідно РПД 1325!»
18 Липня, 2023 р., 11:31
Відділ житлово-комунального господарства та екології управління містобудування, архітектури, житлово-комунального  господарства, екології та комунальної власності Шаргородської міської ради ставить до відома жителів с. Слобода – Шаргородська про те, що добігає до завершення тримісячний термін з часу розміщення по вулицях населеного пункту контейнерів для збору та вивезення твердих побутових відходів.
18 Липня, 2023 р., 08:46
«Психічне здоровʼя є великою цінністю. Воно так само важливе як і фізичне. Ознака мудрості – звернутися по допомогу».
17 Липня, 2023 р., 16:29
У зв’язку з погіршенням протиепідемічного стану на території області,  Жмеринське районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області вкотре повідомляє, про можливість подання та реєстрації декларації відповідності матеріально – технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки (відповідно до ПКМУ № 440 від 05.06.2013р.) через Єдиний державний портал адміністративних послуг (https://e-services.dsns.gov.ua/).
17 Липня, 2023 р., 16:21
Як зазначають у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА, наразі на «Порталі вакансій медичних працівників» Міністерства охорони здоров’я є 30 вакансій.
14 Липня, 2023 р., 18:26
Відтепер українці святкуватимуть:
14 Липня, 2023 р., 16:22
На сільськогосподарських підприємствах Вінницької області проводиться підготовка до збиральних робіт зернових культур та ріпаку. З метою поліпшення умов збирання окремих площ сільськогосподарських культур, особливо ріпаку, господарства можуть проводити десикацію цих посівів.
14 Липня, 2023 р., 15:57
Сьогодні на площі біля міської ради відбулась церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України з нагоди проведення XVII (17) літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю  2023 року у м.Морібор (Республіка Словенія), який розпочнеться 23 липня.
14 Липня, 2023 р., 11:34
Сьогодні, 14 липня 2023 року, відбулась робоча зустріч міського голови Володимира Барецького та начальника Шаргородського управління Жмеринської філії Вінницького обласного центру зайнятості Ніни Кушнір, на якій обговорювалось питання співпраці в частині організації громадських робіт із залученням безробітних на території Шаргородської громади.