Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

24 Лютого, 2021 р., 09:52
           Шаргородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу доходів управління фінансів та економічного розвитку Шаргородської міської ради.
18 Лютого, 2021 р., 11:17
   Шаргородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста  відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету міської ради (віддалене місце роботи у с. Політанки).
18 Лютого, 2021 р., 11:13
     Шаргородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста  відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету міської ради (віддалене місце роботи у с. Писарівка).
18 Лютого, 2021 р., 11:02
     Шаргородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста  відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету міської ради (віддалене місце роботи у с.Перепільчинці).
18 Лютого, 2021 р., 10:56
     Шаргородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста  відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету міської ради (віддалене місце роботи у с. Копистирин).
18 Лютого, 2021 р., 10:41
    Шаргородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста  відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету міської ради (віддалене місце роботи у с. Конатківці).
08 Лютого, 2021 р., 19:31
Шаргородська міська рада оголошує конкурс на заміщення двох вакантних посад спеціалістів І категорії відділу культури і туризму Шаргородської міської ради.
08 Лютого, 2021 р., 19:29
Шаргородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу освіти і спорту Шаргородської міської ради.
03 Лютого, 2021 р., 19:24
Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-бухгалтера відділу освіти і спорту Шаргородської міської ради