У Носиківці попрощались з полеглим воїном ЗСУ Олександром Янчуком

Дата: 26.01.2023 16:51

З перших днів повномасштабного вторгнення ворога на українську землю наші мужні захисники  відстоюють свободу власної держави.

На жаль, надзвичайно багато синів України з поля бою вже ніколи не повернуться додому.

Сьогодні, 26 січня 2023 року, жителі громади провели в останню дорогу полеглого воїна ЗСУ, старшого солдата Олександра Васильовича Янчука з села Носиківка, 23.11.1975 року народження.

Військовослужбовець загинув 22.01.2023р. під час ворожого обстрілу на Донеччині.

Попрощатися з полеглим бійцем прийшли рідні та близькі, побратими, міська влада, духовенство, односельчани.

Усі, хто знав Олександра, запам’ятають його гарним батьком, щирою, доброю та порядною людиною, вправним господарем.

Похоронили воїна на Носиківському кладовищі.

Нехай Господь дасть рідним сил пережити непоправне горе.

Ми завжди пам’ятатимемо, якою непомірно великою ціною виборюється право України на вільне життя.

Вічна пам'ять!

Герої не вмирають!