Стоп Насильство

23 Червня, 2022 р., 09:54
З метою забезпечення міжвідомчої співпраці щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми, узгодженості заходів у цій сфері, підвищення їх ефективності, рішенням виконавчого комітету Шаргородської міської ради №80 від 28.04.2022 року в міській територіальній громаді створено координаційну раду з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та протидії торгівлі людьми  та затверджено її склад.
23 Червня, 2022 р., 09:48
Під час воєнного стану сексуальне насильство застосовується для деморалізації мирного населення. Воно означає зґвалтування або будь-який інший напад сексуального характеру, вчинений стосовно жінок, чоловіків або дітей. Його наслідки можуть бути жорстокими та полягати у сильному фізичному та психологічному впливі на жертв та інших свідків.
10 Червня, 2022 р., 10:26
Відповідно до чинного законодавства особи, які вчинили домашнє насильство, несуть кримінальну, адміністративну чи цивільно-правову відповідальність.
08 Червня, 2022 р., 09:48
Законодавство України у сфері протидії домашньому насильству визначає чотири форми насильства: фізичне, сексуальне, психологічне та економічне.
25 Травня, 2022 р., 09:31
20 травня 2022 року на двадцять першій сесїї міської ради 8 скликання було прийнято рішення № 470 «Про затвердження Комплексної програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми у Шаргородській міській територіальній громаді на 2022-2025 роки» з низкою заходів, які будуть виконані в ході виконання Комплексної програми.
25 Травня, 2022 р., 09:30
Досить часто особи, які постраждали від домашнього насильства, не знають куди можна звернутися за допомогою, і тому про те, що сталося – замовчують, чим ще більше погіршують ситуацію.
18 Квітня, 2022 р., 13:50
Міністерство соціальної політики разом із Міністерством внутрішніх справ з метою посилення захисту дітей в умовах воєнного стану розробили рекомендації щодо виявлення та реагування на випадки жорстокого поводження з дітьми в умовах воєнного стану.
29 Березня, 2022 р., 10:43
Вінницьким обласним центром соціальних служб започатковано роботу обласної лінії психологічної підтримки.
25 Листопада, 2021 р., 13:18
Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.