Охорона здоров'я

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я міської ради повідомляє, що внутрішньо переміщені особи, які проживають на території Шаргородської міської територіальної громади та зареєстровані у Центрі з розміщення внутрішньо  переміщених осіб (ЦНАП), за необхідності, можуть отримати первинну та вторинну медичну допомогу в закладах охорони здоров’я Шаргородщини.

Уся необхідна інформація по даному питанню за телефоном: 04344-21580 – приймальна головного лікаря ЦПМСД.

Координатор з числа сімейних лікарів, який працює з внутрішньо переміщеними особами, консультує про заключення декларацій з сімейними лікарями та подальшу виписку ліків за програмою "Доступні ліки" - Незгода Наталя Петрівна - 0965658254.