КУ "Центр надання соціальних послуг"

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА  «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ШаргородськоЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Шановні жителі Шаргородської міської територіальної громади!

Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради надаються соціальні послуги одиноким громадянам похилого  віку, особам з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги, особам та сім’ям (у тому числі громадянам України, іноземцям, особам без громадянства, біженцям та особам, які потребують додаткового або тимчасового захисту), які потрапили в складні життєві обставини та/або мають найвищий ризик потрапляння в них (тобто є вразливими), в наступних структурних підрозділах:

• відділення соціальної допомоги вдома;
  • відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги;
  • відділення соціальної роботи.

Як здійснюється надання соціальних послуг?

Соціальна послуга надається після комплексного визначення та оцінки індивідуальних потреб отримувача соціальної послуги,  складання індивідуального плану та укладення договору про надання соціальної послуги.

Підставою для отримання соціальної послуги є рішення відділу соціального захисту та охорони здоров’я Шаргородської міської ради, яке приймається за заявою отримувача послуги або його законного представника.

Звертаємо  Вашу увагу, що в разі отримання соціальних послуг (допомога у ведені домашнього господарства, придбання та доставка продовольчих, промислових товарів, медикаментів, оплата житлово-комунальних послуг, тощо) Ви не втрачаєте права власності  на житло та інше майно, яке належить Вам.

Для отримання детальної інформації щодо категорії отримувачів соціальних послуг, переліку соціальних послуг та умов і порядку їх надання Ви можете звернутися до комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради.