КУ територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Шановні жителі Шаргородської територіальної громади!

Комунальною установою територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шаргородської міської ради надаються соціальні послуги одиноким громадянам похилого  віку, особам з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги в наступних структурних підрозділах:

• відділення соціальної допомоги вдома;
  • відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

Звертаємо  Вашу увагу, що в разі отримання соціальних послуг (допомога у ведені домашнього господарства, придбання та доставка продовольчих, промислових товарів, медикаментів, оплата житлово-комунальних послуг, тощо) Ви не втрачаєте права власності  на житло та інше майно, яке належить Вам.

Для отримання детальної інформації щодо категорії отримувачів соціальних послуг, переліку соціальних послуг та умов і порядку їх надання Ви можете звернутися до комунальної установи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шаргородської міської ради за адресою: м.Шаргород, вул. Героїв Майдану, 224, контактний телефон: 2-26-69.