КУ "Центр надання соціальних послуг"

Шановні жителі Шаргородської територіальної громади!

Комунальною установою "Центр надання соціальних послуг" надаються соціальні послуги одиноким громадянам похилого  віку, особам з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги в наступних структурних підрозділах:

• відділення соціальної допомоги вдома;
  • відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

Звертаємо  Вашу увагу, що в разі отримання соціальних послуг (допомога у ведені домашнього господарства, придбання та доставка продовольчих, промислових товарів, медикаментів, оплата житлово-комунальних послуг, тощо) Ви не втрачаєте права власності  на житло та інше майно, яке належить Вам.

Для отримання детальної інформації щодо категорії отримувачів соціальних послуг, переліку соціальних послуг та умов і порядку їх надання Ви можете звернутися до комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" міської ради  за адресою: м.Шаргород, вул. Героїв Майдану, 224, контактний телефон: 2-26-69.