Відділ у справах дітей Шаргородської міської ради

1. Видача копії розпорядження про надання дозволу на продаж, купівлю, обмін, здійснення правочинів щодо рухомого і нерухомого майна, право користування або власності яким мають малолітні, неповнолітні діти.

2. Видача копії розпорядження на визначення способів участі у вихованні дитини та спілкуванні  того з батьків, хто проживає окремо від неї.

3. Видача копії розпорядження про визначення або зміну прізвища, імені, по батькові дитини.

4. Видача копії розпорядження про можливості створення прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу та влаштування до них дітей.

5. Видача направлення потенційним усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, батькам-вихователям.

6. Видача висновку про доцільність усиновлення одним із подружжя дитини другого з подружжя.

7. Видача висновку про можливість бути усиновлювачем.

8. Видача копії розпорядження  про призначення опіки (піклування) над м/л (н/л) дитиною-сиротою або дитиною, позбавленою батьківського піклування.

9. Видача висновку про доцільність повернення дитини батькам, особам які їх замінюють або до закладу, який вона самовільно залишила.

10. Видача висновку про можливість передачі дитини для подальшого виховання батькові, матері, які повернулись з місць позбавлення волі.

11. Видача витягу з обліково-статистичної картки дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

12. Видача копії розпорядження про надання дитині статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування.

13. Видача висновку про доцільність позбавлення батьків чи одного з них батьківських прав або відібрання у матері, батька дітей без позбавлення батьківських прав.

14. Видача дозволу на виїзд дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування за кордон на ПМЖ.

15. Видача копії розпорядження про припинення права на аліменти  на дитину у зв'язку з набуттям права власності на нерухоме майно.

16. Видача копії розпорядження про надання дозволу на укладення угоди стосовно розподілу спадкового майна, одним із спадкоємців якого є дитина.

17. Видача копії розпорядження про надання дозволу на постановку, зняття та перереєстрацію у  відділі реєстраційно-екзаменаційної роботи управління  державної автомобільної інспекції, укладення  договору продажу автомобіля, право володіння яким мають діти.

18. Видача копії розпорядження про надання дозволу на укладення угод стосовно продажу акцій та сертифікатів, право володіння якими мають діти.

19. Видача копії розпорядження про надання повної цивільної дієздатності фізичній особі, яка досягла 16-ти років  працює за  трудовим договором, яка записана батьком або матір’ю дитини.

20. Видача дозволу на відрахування дитини з навчального закладу.

21. Видача копії розпорядження про підтвердження місця проживання дитини під час вирішення питання її тимчасового виїзду за межі України.

22. Видача висновку за результатами інспекційного відвідування щодо цільового витрачання аліментів на дитину.

23. Видача копії розпорядження про визначення місця проживання малолітньої, неповнолітньої дитини.