07 Червня, 2021 р., 07:44
Життєвий досвід беззаперечно підтверджує, що для  кожної молодої людини вибір професії друге народження, яке багато в чому визначає успішність в професійній сфері. Ось чому, надзвичайно важливо, щоб учнівська молодь виявилася підготовленою до усвідомленого та відповідального рішення. Професія дає їй можливість повноцінно жити і  розвиватися самоудосконалюючись.
20 Травня, 2021 р., 20:42
Народна вишивка - це мистецтво. Це величезне багатство, створене протягом віків тисячами безіменних талановитих народних майстринь, яке передається з покоління до нових поколінь.
20 Травня, 2021 р., 10:00
З метою побудови ефективної співпраці Шаргородської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості з роботодавцями, розширення кола роботодавців та наповнення бази вакансій для забезпечення роботою безробітних, директор філії Ніна Кушнір, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Наталя Бондарчук та консультанти роботодавців відділу – з 14 по 18 травня 2021 року провели ряд робочих зустрічей на підприємствах та в центрі зайнятості.