26 Січня, 2022 р., 14:56
Світ не стоїть на місці, розвиваються технології, з’являються нові винаходи, і, відповідно, нові можливості. То чи варто людині в таких умовах залишатись зі знаннями на рівні університету?
18 Січня, 2022 р., 11:46
З 8 січня 2022 року запрацювали зміни до закону «Про рекламу» щодо протидії дискримінації за ознакою статі. Відтепер роботодавців штрафуватимуть за вказування у вакансіях віку, статі та раси кандидатів на роботу.
12 Січня, 2022 р., 09:06
Служба зайнятості інформує
24 Грудня, 2021 р., 08:10
Державна служба зайнятості - 31 рік на службі людям
30 Листопада, 2021 р., 10:56
В рамках проведення  Всеукраїнського тижня професійної  освіти з 22 по 26 листопада 2021 року Шаргородською районною філією Вінницького обласного центру зайнятості проведено ряд інформаційних заходів з метою  ознайомлення незайнятих громадян щодо можливостей надання освітніх послуг центрами професійно-технічної освіти  державної служби зайнятості.
15 Вересня, 2021 р., 09:51
10 вересня 2021 року в Шаргородській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар з фізичними особами підприємцями на тему: «Легалізація трудових відносин». В семінарі взяла участь головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Олена Дорохова.
30 Липня, 2021 р., 14:05
 В рамках всеукраїнської інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначається щорічно 30 липня,  в  Шаргородській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості впродовж  липня 2021 року провідним фахівцем з профорієнтації Кухаренко Віталієм спільно з начальником Шаргородського бюро правової допомоги Анастасією Дубчак  проводиться  три  інформаційних семінари на тему: «Ризики нелегальної трудової міграції».
28 Липня, 2021 р., 16:04
Реформа місцевого самоврядування, яка відбулася  наприкінці минулого року змусила велику кількість працівників сільських територіальних громад залишити своє робоче місце та звернутися в пошуках нової роботи до районної служби зайнятості.
21 Липня, 2021 р., 08:24
ГО «Центр зайнятості Вільних людей» став виконавчим партнером проєкту “Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей", який реалізується IOM Ukraine та Європейським Союзом. Мета проєкту — сприяння реінтеграції ветеранів через допомогу в перекваліфікації, підвищенні кваліфікації та працевлаштуванні.
16 Липня, 2021 р., 14:56
Інформаційний дайджест