Секретар Шаргородської міської ради - Кедик Катерина Станіславівна

Секретар ради Кедик К.С.

Виконує повноваження, передбачені статтею 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Скликає сесії ради у випадках, передбачених частиною шостою статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», повідомляє депутатам і доводить до відома населення інформацію про час і місце проведення сесії ради, питання, які передбачається внести на розгляд ради.

Веде засідання ради та підписує її рішення у випадках, передбачених частиною шостою статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Організовує підготовку сесій ради, питань, що вносяться на розгляд ради.

Забезпечує своєчасне доведення рішень ради до виконавців і населення, організовує контроль за їх виконанням.

За дорученням міського голови координує діяльність постійних комісій та інших комісій ради, дає їм доручення, сприяє організації виконання їх рекомендацій.

Організовує взаємодію постійних комісій, інших комісій міської ради з виконавчими органами міської ради та контролює хід виконання депутатських запитів і звернень.

Сприяє депутатам ради у здійсненні їх повноважень.

Організовує за дорученням ради відповідно до законодавства здійснення заходів, пов’язаних з підготовкою і проведенням референдумів та виборів.

Організовує підготовку і внесення на розгляд ради пропозицій щодо питань адміністративно-територіального устрою в порядку і межах повноважень, визначених законом.

Організовує підготовку і внесення на розгляд ради питань щодо найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території населених пунктів громади.

Забезпечує зберігання офіційних документів, пов’язаних з місцевим самоврядуванням міської ради, забезпечує доступ до них осіб, яким це право надано у встановленому порядку.

Організовує взаємодію виконавчих органів міської ради з політичними партіями, громадськими організаціями, об’єднаннями, рухами, релігійними організаціями.

У межах своїх функціональних повноважень та повноважень, наданих чинним законодавством, спрямовує, координує і контролює роботу організаційного відділу та загального відділу виконавчого комітету міської ради.

Бере участь в організації загальноміських заходів, громадських слухань, тощо.

Очолює або входить до складу консультативно – дорадчих органів утворених міською радою та її виконавчим комітетом.

Веде особистий прийом громадян.

В разі дострокового припинення повноважень міського голови у випадках, передбачених ст.79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконує його повноваження.

Вирішує за дорученням міського голови або міської ради інші питання, пов’язані з діяльністю ради та її органів.