Перейменування вулиць

Оголошення про проведення громадського обговорення з питань перейменування вулиць в населених пунктах Шаргородської територіальної громади

Жителям Шаргородської ТГ пропонується проект рішення сесії "Про перейменування вулиць, провулків на території Шаргородської територіальної громади Жмеринського району Вінницької області".

Пропозиції до вказаного проекту рішення сесії міської ради  необхідно надсилати на поштову адресу: 23500, Вінницька область, Жмеринський район, м.Шаргород, вул.Героїв Майдану, 224, або на електронну адресу Шаргородської міської ради:  inbox@shargorod-miskrada.gov.ua

Пропозиції  подаються в письмовій формі або надсилаються електронною поштою, повинні бути із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх надає (для юридичних осіб і органів самоорганізації із зазначенням їх найменування та місцезнаходження).

Анонімні пропозиції та пропозиції, що оформлені не належним чином розглядатися не будуть.

За результатами поданих пропозицій в термін з 26 лютого по 26 березня 2024 року будуть здійснені їх узагальнення Комісією з питань перейменування (найменування) вулиць, провулків, площ на території Шаргородської територіальної громади з послідуючим винесенням на розгляд сесії Шаргородської міської ради

У разі не надходження жодної пропозиції щодо зміни назви тієї чи іншої визначеної вулиці – пропозиція буде залишатись незмінною, або  надаватись Комісією.

Якщо протягом встановленого Законом терміну органами місцевого самоврядування не будуть здійснені заходи по перейменуванню назв вулиць, відповідні заходи будуть здійснені обласною державною адміністрацією у тримісячний термін.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Комісія з питань перейменування (найменування)

вулиць, провулків, площ на території

Шаргородської територіальної громади