Шаргородський міський голова - Барецький Володимир Іванович

Шаргородський міський голова Барецький Володимир Іванович

Очолює міську раду та її виконавчий комітет, здійснює керівництво їх діяльністю, несе відповідальність за виконання покладених на органи місцевого самоврядування завдань

Виконує повноваження, зазначені в статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Скликає сесії ради, вносить пропозиції та формує порядок денний сесій ради, головує на пленарних засіданнях ради.

Забезпечує виконання рішень міської ради, та її виконавчого комітету.

Підписує рішення ради та її виконавчого комітету.

Видає розпорядження у межах своїх повноважень.

Вносить на розгляд ради пропозиції щодо кандидатур на посади секретаря ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконкому, старост.

Вносить на розгляд ради пропозиції про кількісний та персональний склад виконавчого комітету.

Безпосередньо спрямовує, координує та контролює діяльність:

- секретаря міської ради;

- заступників міського голови питань діяльності виконавчих органів ради,

- керуючого справами виконавчого комітету;

- старост;

- розпорядників коштів міського бюджету з питань складання та виконання міського бюджету;

- управління фінансів та економічного розвитку міської ради;

- відділу з питань ведення бухгалтерського обліку та фінансів виконавчого комітету ради;

- сектору аудиту і внутрішнього контролю.

Забезпечує реалізацію державної політики у сфері запобігання корупції.

Здійснює контроль за станом оборонної роботи, мобілізаційної підготовки та рівнем мобілізаційної готовності виконавчих органів міської ради.

Забезпечує охорону державної таємниці відповідно до вимог режиму секретності у виконавчих органах міської ради.

Сприяє розвитку міжнародного співробітництва, налагодженню зовнішньоекономічних зв’язків.

Здійснює загальну координацію діяльності щодо виконання вимог законодавства у галузях соціально-економічного розвитку територіальної громади, інвестиційної діяльності, у сфері публічних закупівель.

Представляє територіальну громаду, раду і її виконавчий комітет у відносинах з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, закладами та організаціями, незалежно від форм власності, громадянами, а також в міжнародних відносинах, згідно з чинним законодавством.

Координує взаємодію міської ради та її виконавчого комітету з управлінням Служби безпеки України у Вінницькій області, органами прокуратури, судами, відділом Національної поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

Звертається до суду відносно визнання незаконними актів інших органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, що обмежують права та інтереси територіальної громади, а також повноваження ради і її виконавчих органів.

Укладає від імені територіальної громади, ради та її виконавчого комітету договори, згідно законодавства, а з питань, що належать до виключної компетенції ради, представляє їх на затвердження ради.

Призначає на посади та звільняє з посад керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ і організацій, що відносяться до комунальної власності міської ради.

Укладає та розриває контракти з керівниками підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління міської ради.

Не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на зустрічах з громадянами.

Забезпечує дотримання законодавства з розгляду звернень громадян та їх об’єднань.

Здійснює прийом громадян з особистих питань, розглядає звернення громадян. Організовує своєчасний і якісний розгляд заяв і скарг громадян та  вживає заходів щодо усунення причин їх виникнення.

Очолює консультативно - дорадчі органи утворені міською радою та її виконавчим комітетом.

Здійснює інші функції передбачені чинним законодавством України.