Шаргородська міська рада
Шаргородський район, Вінницька область

Публічна інформація

 

Доступ до публічної інформації

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».
 

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації"


На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.


 

ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

 

Форма для подання інформаційного запиту від осіб в письмовому вигляді;.

 Запит на інформацію до Шаргородської міської ради (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:
· особисто (з наданням консультації): загальний відділ Шаргородської міської ради; 
· поштою на адресу: 23500, м. Шаргород, вул. Поштова, 13, Шаргородська міська рада (на конверті вказувати "Публічна інформація");
· телефоном/факсом - (04344) 2-26-43;
· електронною поштою – shmr23500@ukr.net