Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини

 

 

 

30 Липня, 2021 р., 16:00
Шановні жителі Шаргородської територіальної громади!
30 Липня, 2021 р., 14:37
Сесія відбулась під головуванням міського голови Володимира Барецького. В засіданні взяли участь 19 депутатів із 26-ти.
30 Липня, 2021 р., 14:09
30 липня у світі відзначають Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують.
30 Липня, 2021 р., 14:08
Об’єктами перевірок Національної соціальної сервісної служби України стануть всі організації, які беруть участь у призначенні або оформленні документів для встановлення субсидій та допомог, а також організації, які надають соціальні послуги. Про це повідомив голова Нацсоцслужби України Владислав Машкін у своїй колонці для інтернет-видання «Економічна правда».
30 Липня, 2021 р., 14:05
 В рамках всеукраїнської інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначається щорічно 30 липня,  в  Шаргородській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості впродовж  липня 2021 року провідним фахівцем з профорієнтації Кухаренко Віталієм спільно з начальником Шаргородського бюро правової допомоги Анастасією Дубчак  проводиться  три  інформаційних семінари на тему: «Ризики нелегальної трудової міграції».
29 Липня, 2021 р., 13:04
Управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, екології та комунальної власності доводить до відома орендарів, власників водних об’єктів, громадських спілок рибалок  та рибалок-любителів  що,   драчування,  як спосіб ловлі риби  є варварське, грубе порушення правил рибальства – громадяни здійснюють незаконний, браконьєрський  вилов методом багріння за допомогою трійників, які у більшості випадків смертельно травмують рибу.
28 Липня, 2021 р., 15:56
Реформа місцевого самоврядування, яка відбулася  наприкінці минулого року змусила велику кількість працівників сільських територіальних громад залишити своє робоче місце та звернутися в пошуках нової роботи до районної служби зайнятості.
28 Липня, 2021 р., 13:44
Сьогодні, 28 липня 2021 року, міський голова Володимир Барецький зустрівся з жителями сіл Івашківці та Лозова. В зустрічах взяли участь: педагогічні працівники, працівники бюджетних установ, місцеві активісти та ін..
28 Липня, 2021 р., 10:53
Сьогодні, 28 липня 2021 року, відбулось засідання виконавчого комітету міської ради під головуванням міського голови Володимира Барецького.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень