08 Липня, 2024 р., 11:29
Про це повідомила Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко Підприємці зможуть отримувати ліцензії та дозвільні документи в електронній формі. Рішення про запуск експериментального проєкту із запровадження Єдиної державної електронної системи дозвільних документів (єДозвіл) Уряд ухвалив на засіданні 5 липня 2024 року.
08 Липня, 2024 р., 10:58
Страви з грибів традиційний продукт у раціоні мешканців багатьох регіонів України. Але ці дарунки лісу є небезпечним продуктом харчування, який може призвести до отруєння, а іноді - смерті. Отруєння організму викликають алкалоїди та сполучення важких металів, що містяться в грибах.  За інформацією «Вінницького обласного центру контролю та профілактики МОЗ України» за 2023 рік на території Вінницької області зареєстрували 11 постраждалих від отруєння грибами, серед яких одна чотирирічна річна дитина.
05 Липня, 2024 р., 14:34
За аналітичної та організаційної  підтримки Координаційного центру КМУ для міністерств, обласних адміністрацій та інших владних та громадських інституцій визначено 24 завдання, які увійшли до “Плану заходів на 2024-2026 роки з реалізації Концепції розвитку охорони психічного здоров’я в Україні на період до 2030 року”.
04 Липня, 2024 р., 15:28
Розпорядження міського голови №20 від 04 липня 2024 року «Про скликання сорок третьої сесії Шаргородської міської ради 8 скликання»
04 Липня, 2024 р., 14:22
Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує, що в окремих територіях на сході України, осередково, виявлено масове розмноження та збільшення чисельності небезпечного шкідника – сарани.
04 Липня, 2024 р., 09:51
На час воєнного стану для забезпечення безперебійної роботи органів державної влади та місцевого самоврядування, а також критично важливих підприємств Уряд запровадив систему бронювання. Вона дозволяє ключовим працівникам отримати бронювання.
04 Липня, 2024 р., 09:25
Шановні жителі громади! Відпочиваючи на воді та біля води, завжди треба пам’ятати про безпеку. Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати.
03 Липня, 2024 р., 15:15
Купувати продукцію українського виробництва – це означає стимулювати свою, а не чужу економіку.
03 Липня, 2024 р., 11:42
Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної військової адміністрації  запрошує ветеранів війни та їх сім'ї, які шукають роботу, долучитися до Телеграм-спільноти з оголошеннями найактуальніших вакансій.
03 Липня, 2024 р., 10:55
Терористи продовжують обстрілювати нашу енергетичну інфраструктуру, тож останнім часом вся країна потерпає від вимушених вимкнень електроенергії.