Відділ у Шаргородському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області

1. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

2. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про землі в межах адміністративно-територіальних одиниць.

3. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель.

4. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі довідок, що містять узагальнену інформацію про землі (території).

5. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану).

6. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі копій документів, що створюються під час ведення Державного земельного кадастру.

7. Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу.

8. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу.

9. Видача довідки про наявність та розмір земельної частки (паю), довідки про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання).

10. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, з видачею витягу.

11. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей

(змін до них) про земельну ділянку з видачею витягу.

12. Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру.

13. Державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу.

14. Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

15. Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою.