Соціальні послуги, що надаються через програмний комплекс “Інтегрована інформаційна система “Соціальна громада”

1. Призначення та виплата допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами.

2. Надання одноразової допомоги при народженні дитини, а також подання заяви у електронній формі з використанням електронного цифрового підпису.

3. Надання державної допомоги при усиновленні дитини.

4. Надання  державної допомоги на дітей які перебувають під опікою чи піклуванням.

5. Надання  державної допомоги  на дітей одиноким матерям.

6. Призначення та виплата одноразової допомоги жінкам, яким присвоєно почесне звання України Мати-Героїня.

7. Надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

8. Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд.

9. Надання  державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

10. Надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу, оплату за електроносії та житлово-комунальні послуги, на оплату за послуги звязку.

11. Надання компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на непрофісійній основі.

12. Надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує стороннього догляду, на догляд за ним.

13. Призначення щомісячної адресної грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово - комунальних послуг.

14. Грошова компенсація вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям населення.

15. Грошова компенсація замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного лікування деяким категоріям населення санаторно-курортного лікування деяким категоріям осіб з інвалідністю.

16. Грошова компенсація замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного лікування деяким категоріям населення санаторно-курортного лікування потерпілим ЧАЕС.

17. Надання одноразової грошової допомоги особам з інвалідністю та непрацюючим малозабезпеченим особам.

18. Надання субсидій для придбання скрапленого газу,  твердого та рідкого пічного побутового палива.

19. Надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину, або місце проживання їх невідоме.

20. Допомога на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вродженні вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет І типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок ІV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги , яким не встановлена інвалідність.

21. Надання державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

22. Надання державної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам – вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях  за принципом «Гроші ходять за дитиною».

23. Надання тимчасової державної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсію.