Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Депутати

№ п.п. 

Фото та назва політичної партії (блоку) від якої обрано депутата (згідно класифікатору)

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

(згідно класифікатору)

Членство в комісії

Посада в раді

(згідно класифікатору)

 

1

2

3

4

5

6

 

1

"УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"

Іскра Святослав Ігорович

Позапартійний  Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Член постійної комісії  

2

"УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"

Кучинська Галина Олександрівна Позапартійна Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики Член постійної комісії  

3

"УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"

Дідик Сергій Павлович Позапартійний Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи Член постійної комісії  

4

"УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"

Гуменюк Любов Володимирівна Позапартійна Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики Голова постійної комісії  

5

"УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"

Стефанцов Андрій Анатолійович Позапартійний Постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту Член постійної комісії  

6

"УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"

Кокиза Тетяна Вікторівна Позапартійна Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Голова постійної комісії  

7

"УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"

Шевчук Вадим Олегович Позапартійний Постійна комісія з питань промисловості, підприємництва, транспорту, житлово-комунального господарства та комунальної власності,  зв’язку та сфери послуг Член постійної комісії  

8

"УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"

Гончар Василь Васильович Позапартійний Постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту Член постійної комісії  

9

"СЛУГА НАРОДУ"

Соляник Вадим Сергійови Позапартійний Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики Член постійної комісії  

10

"СЛУГА НАРОДУ"

Сербін Костянтин Олексійович Позапартійний Постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту Голова постійної комісії  

11

"СЛУГА НАРОДУ"

Печенюк Вадим Петрович Позапартійний Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Член постійної комісії  

12

"СЛУГА НАРОДУ"

Берещук Олександр Васильович Позапартійний Постійна комісія з питань промисловості, підприємництва, транспорту, житлово-комунального господарства та комунальної власності,  зв’язку та сфери послуг Член постійної комісії  

13

"СЛУГА НАРОДУ"

Майданюк Віталій Михайлович Позапартійний Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи Голова постійної комісії  

14

"СЛУГА НАРОДУ"

Кушнір Оксана Петрівна Позапартійна Постійна комісія з питань промисловості, підприємництва, транспорту, житлово-комунального господарства та комунальної власності,  зв’язку та сфери послуг Член постійної комісії  

15

"ВО"БАТЬКІВЩИНА""

Терещук Михайло Павлович  Член партії Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи Член постійної комісії  

16

"ВО"БАТЬКІВЩИНА""

Янчурська Тетяна Василівна Позапартійна Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики Член постійної комісії  

17

"ВО"БАТЬКІВЩИНА""

Васильков Руслан Петрович Позапартійний Постійна комісія з питань промисловості, підприємництва, транспорту, житлово-комунального господарства та комунальної власності,  зв’язку та сфери послуг Голова постійної комісії  

18

"ВО"БАТЬКІВЩИНА""

Сименишина Валентина Анатоліївна  Член партії Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Член постійної комісії  

19

"ВО"БАТЬКІВЩИНА""

Фрідкіна Інна Менделеївна Позапартійна Постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту Член постійної комісії  

20

"ЗА МАЙБУТНЄ"

Черкевич Олексій Анатолійович Позапартійний Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи Член постійної комісії  

21

"ЗА МАЙБУТНЄ"

Кушнір Олена Миколаївна Позапартійна Постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту Член постійної комісії  

22

"ЗА МАЙБУТНЄ"

Івахов Юрій Вікторович Позапартійний Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Член постійної комісії  

23

"ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Дідик Анатолій Павлович  Член партії Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи Член постійної комісії  

24

"ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Андрійчишин Володимир Анатолійович  Член партії Постійна комісія з питань промисловості, підприємництва, транспорту, житлово-комунального господарства та комунальної власності,  зв’язку та сфери послуг Член постійної комісії  

25

"ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Мельник Ольга Казимирівна  Член партії Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики Член постійної комісії  

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень