Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

43 сесія міської ради

Відомості

поіменного голосування з питань порядку денного

43 сесії міської ради 8 скликання

Відомість 1

Відомість 2

Відомість 3

Відомість 4

 

Проєкти рішень сорок третьої сесії Шаргородської міської ради восьмого  скликання

 1. Про затвердження Антикризового плану реагування на випадок припинення газопостачання, електропостачання, водопостачання та надання телекомунікаційних послуг 2024-2025 років у Шаргородській територіальній громаді Вінницької області.
 1. Про організацію створення конкурсної комісії щодо утворення наглядової ради Шаргородського комунального підприємства «КОМУНСЕРВІС». 
 1. Про затвердження Програми з інфекційного контролю в КНП «Шаргородська міська лікарня» на 2024-2025 роки. додаток, додаток
 1. Про надання дозволу на передачу в оренду частини приміщення поліклініки КНП «Шаргородська міська лікарня» для пункту забору біологічного матеріалу.
 1. Про організацію створення конкурсної комісії щодо утворення наглядових рад комунального некомерційного підприємства «Шаргородська міська лікарня» Шаргородської міської ради, комунального некомерційного підприємства «Шаргородський центр первинної медико-санітарної допомоги» Шаргородської міської ради .
 1. Про затвердження Положення про відділ культури і туризму Шаргородської міської ради в новій редакції. додаток
 1. Про відкриття інклюзивного класу та введення посади асистента вчителя у Шаргородській гімназії.
 1. Про відкриття інклюзивної групи та введення ставки асистента вихователя у Шаргородському закладі дошкільної освіти №2.
 1. Про відкриття інклюзивної групи, введення ставки асистента вихователя та 0,37 ставки вихователя у Шаргородському закладі дошкільної освіти №3.
 1. Про внесення змін до структури та штатної чисельності Івашковецької гімназії Шаргородської міської ради.
 1. Про надання дозволу на прийняття архівних документів до КУ «Трудовий архів Шаргородської міської ради» на безоплатній основі.
 1. Про проведення громадського обговорення з вивчення питань оптимізації (ліквідації, реорганізації, перепрофілювання) Політанківської гімназії Шаргородської міської ради.
 1. Про хід виконання бюджету Шаргородської міської територіальної громади за І квартал 2024 року та затвердження звіту про його виконання. додаток
 1. Про хід виконання бюджету Шаргородської міської територіальної громади за ІІ квартал 2024 року та затвердження звіту про його виконання. додаток
 1. Про внесення змін до рішення 36 позачергової сесії Шаргородської міської ради 8 скликання від 29.12.2023 року №739 «Про бюджет Шаргородської міської територіальної громади на 2024 рік». додаток
 1. Про внесення змін до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Шаргородської міської територіальної громади на 2021-2025 роки та додатків 1,2,3, затвердженої рішенням 6 сесії міської ради 8 скликання від 16 лютого 2021 року №60.
 1. Про затвердження рішень виконавчого комітету Шаргородської міської ради.
 1. Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Шаргородської міської територіальної громади у вигляді субвенції з місцевого бюджету хххххххх.
 1. Про внесення змін та доповнень до рішення 12 сесії 8 скликання від 07.07.2021р. № 255 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Шаргородської міської територіальної громади».
 1. Про внесення змін до Програми «Про сплату членських внесків на 2023-2025 роки», затвердженої рішенням 28 сесії Шаргородської міської ради 8 скликання від 05 червня 2023 року №616.
 1. Про надання згоди на прийняття майна з балансу АТ «Оператор газорозподільної системи «Вінницягаз»» до комунальної власності Шаргородської міської територіальної громади.
 1. Про надання згоди на укладання договору на користування складовими газорозподільної системи .
 1. Про внесення змін до складу постійної комісії Шаргородської міської ради 8 скликання з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, освіти культури, молоді, фізкультури і спорту .
 1. Про визначення стану об’єктів нерухомості законсервованими, аварійними та затвердження актів обстеження об’єктів нежитлової нерухомості. актактактактакт
 1. Про затвердження звіту поліцейського офіцера громади. звіт
 1. Про  надання дозволу на розроблення  детального плану території земельної ділянки.
 1. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
 1. Про затвердження документацій із землеустрою щодо надання земельних ділянок на умовах оренди.
 1. Про затвердження документацій із землеустрою щодо передачі земельних ділянок у власність .
 1. Про надання дозволу на виготовлення документацій із землеустрою .
 1. Про припинення права користування земельними ділянками.
 1. Про надання земельних ділянок на умовах оренди.
 1. Про включення до Переліку земельних ділянок комунальної власності, право оренди на які реалізуються на конкурсних умовах (земельних торгах).
 1. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
 1. Про внесення змін до рішень сесій .
 1. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення документації із землеустрою.
 2. Про внесення змін до договору оренди землі.

     Різне

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора