1 сесія міської ради

Рішення 1 сесії Шаргородської міської ради 8 скликання від 02 грудня 2020 року №1 "Про інформацію Шаргородської міської територіальної виборчої комісії  Жмеринськ ого району щ одо підсумків виборів міського голови, депутатів Шаргородської міської ради, визнання їх повноважень"

Рішення 1 сесії  Шаргородської міської  ради 8 скликання від 02 грудня 2020 року №2 "Про секретаря пленарного засідання першої сесії восьмого скликання"

Рішення 1 сесії Шаргородської міської ради 8 скликання від 02 грудня 2020 року №3 "Про обрання лічильної комісії Шаргородської міської ради восьмого скликання"

Рішення 1 сесії Шаргородської міської ради 8 скликання від 02 грудня 2020 року №4 "Про обрання секретаря Шаргородської міської ради восьмого скликання"

Рішення 1 сесії Шаргородської міської ради 8 скликання від 02 грудня 2020 року №6 "Про присвоєння рангу Шаргородському міському голові Барецькому В. І."

Рішення 1 сесії Шаргородської міської ради 8 скликання від 02 грудня 2020 року №7 "Про умови оплати праці міського голови"

Рішення 1 сесії Шаргородської міської ради 8 скликання від 02 грудня 2020 року №8 "Про затвердження Кушніра І. П. на посаду керуючого справами виконавчого комітету Шаргородської міської ради"

Рішення 1 сесії Шаргородської міської ради 8 скликання від 02 грудня 2020 року №9 "Про затвердження Соляника А. С. на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради"

Рішення 1 сесії Шаргородської міської ради 8 скликання від 02 грудня 2020 року №10 "Про затвердження Петелько Л. В. на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради"