Оптимізація мережі закладів освіти

23 Лютого, 2022 р., 15:22
22 лютого 2022 року відбулися зустрічі в трьох селах Шаргородської громади щодо зміни типу закладів Руданського, Івашковецького та Лозівського  ЗЗСО І-ІІІ ступенів Шаргородської міської ради.
21 Лютого, 2022 р., 19:46
Як вже повідомлялось згідно абзацу 2 частини 2 статті 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту» реорганізація, зміна типу, ліквідація закладу загальної середньої освіти у сільській місцевості допускається лише після громадського обговорення проекту відповідного рішення засновника, який оприлюднюється не менше ніж за один рік до прийняття відповідного рішення.
26 Серпня, 2021 р., 10:58
Вагоме місце в житті кожної людини посідає освіта. Право кожного на освіту закріплено статтею 53 Конституції України. Більш широко зміст даного права розкривається в законах України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про повну загальну середню освіту» та в інших чинних нормативно-правових актах України.